Bowen therapie Datum 3 september Tijd 15:00 – 17:00-scaled.jpg)
Fête de la nature biedt een feestje waar je blij van wordt, als je van de natuur houdt of je verbinding met de natuur wilt vernieuwen.
Bowen / Fascia therapie zet het natuurlijke zelfherstellende vermogen in jouw lichaam aan het werk. Klachten als nek-, schouder- en rugpijn zijn er goed mee te behandelen, maar ook ademhalingsproblemen, hoofdpijn, overmatige stress om er een aantal te noemen.
Het belang en de werking van het bindweefsel (Fascia) is nog relatief weinig onderzocht, maar begint langzaam bekender te worden. Omdat dit weefsel letterlijk overal tussen en omheen zit in je lichaam en een groot herstellend vermogen heeft, kan het ter verbetering van veel klachten worden ingezet. Zelfs als klachten al langer bestaan, kan het bindweefsel overgaan tot herstel.
Zaterdag 3 september vanaf 15.00 uur geeft Anouchka informatie en korte introductie-behandelingen, zodat je zelf kunt ervaren wat deze therapie voor jou kan betekenen.
Locatie:
B&B De Woldstee
Wolddijk 103A
9738 AD Groningen
Aanmelden hier of via: info@woldstee.nl
Prijs: € 5,-